E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Türk Basketbolu HDI Sigorta güvencesinde
  24.07.2016


Son yıllarda Türk sporuna verdiği desteği artırarak sürdüren HDI Sigorta, şimdi de Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığı anlaşmayla Türk basketbolunu risklere karşı güvence altına alıyor. 


Sigortacılıkta son dönemde yaptığı atılımla dikkat çeken sektörün yenilikçi şirketi, HDI Sigorta, Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği koordinatörlüğünde Türkiye Basketbol Federasyonu ile işbirliği anlaşması imzalıyor. Türk sporuna verdiği önemi daha önce Galatasaray, Fenerbahçe, Bursaspor ve Trabzon İdman Ocağı, Altay Spor Kulübü, Denizli Spor, Karşıyaka Spor Kulübü ile yaptığı anlaşmalarla gösteren HDI Sigorta, şimdi de Türkiye Basketbol Federasyonu’na sigorta güvencesi veriyor. Anlaşma kapsamında Abdi İpekçi ve Ankara Spor salonlarının aktifleri sigortalanırken, basketbol hakemlerine de ferdi kaza teminatı sunuluyor.

HDI Sigorta en son, yine Nildem Global koordinatörlüğü ile Galatasaray Spor Kulübü ile 5 yıldır süregelen işbirliğini yeni dönemde Galatasaray Erkek Voleybol Takımı isim sponsorluğuyla sürdürmüş ve takımın adı Galatasaray HDI Sigorta olarak belirlenmişti. Türkiye Basketbol Federasyonu ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla ilgili görüş bildiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Son yıllarda HDI Sigorta olarak spora verdiğimiz destek her geçen gün artarak devam ediyor. Amacımız takımlarımıza ulusal ve uluslararası arenalarda hak ettikleri galibiyetlere ulaşmaları için gereken desteği sağlamak. Bunun yanı sıra, başarı için uğraş veren takımlarımızı ve ter döken sporcularımızı risklere karşı güvence altına almak. En son yaptığımız anlaşma bize ayrıca gurur veriyor. Çünkü bu anlaşmayı Türkiye Basketbol Federasyonu ile yapıyoruz ve uluslararası alanda başarılara koşarken, karşılaşabilecekleri risklere karşı onlara sigorta güvencesi sunuyoruz. Daha önce de söyledik, yine söylemek istiyorum: HDI Sigorta’nın özellikle amatör branşlara desteği önümüzdeki dönemde de sürecek. Basketbol Federasyonu ile yaptığımız anlaşmanın Türk sporuna hayırlı olmasını dilerim” dedi.
  
  

Kaynak :
Hit : 185


Türk Basketbolu HDI Sigorta güvencesinde
Trafik sigortasında yeni dönem başladı
Son Japonya depreminin sigorta maliyeti 2.9 milyar $
Europ Assistance Solvency 2 uygulamalarına hazır
TSB yeni ofisine taşındı
Şimşek’ten düzenlemeleri fiyatlara yansıtın uyarısı
Trafik sigortası bilinirlikte beşinci sahiplikte üçüncü sırada
İlk çeyrekte hayat dışındaki teknik kâr 108 milyon lira
TSB Trafik Kanunu ndaki değişiklikler yeterli değil
Trafikte yeni zarar rekoru 2.3 milyar lira
2015 üretimi 31 milyar lirayı aştı
Europ Assistance Vip Transfer Hizmetiyle İstanbul Üniversitesinde
Galatasaray ve HDI Sigorta dan sponsorluk anlaşması
Cenk Keskinel Olağan Genel Kurul Sonrası İlk Mesajını Verdi
Hancıoğlu: Satın alma fırsatlarına açığız
Trafik sigortasında yeni düzenleme
10 konuttan 6 sı sigortasız
Eksper atama yönetmeliği değişti
Amerikan Sigorta Enstitüsü nden Volvo XC90 a tam puan
TSB den trafik sigortası fiyatlarıyla ilgili açıklama
İlk çeyrekte hayat dışındaki zarar 199 milyon lira
Trafık sigortasında KIRMIZI ALARM
Sektörün güçlü bir pazarlama sistemine ihtiyacı var
HDI Sigorta 2014 yılını değerlendirdi
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Sigorta ve Bes Platformu, www.sigortacindan.com portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Insurance and Individual Retirement Platform, www.sigortacindan.com portal managers has no responsibility and bind.

Kasko - Elementer Sigorta - Ticari Sigorta - Ev Sigortası - Kasko Bedeli - Otomobil Sigortasi - Hasar Tespiti - Trafik Sigortası - Kasko Listesi - Kasko Değerleri
Medasist International © Copyright 2005